تبلیغات
حماســـه ســــــازان 92 - حماسه سیاسی در گرو تبیین اندیشه‌های تابناک امام است

 

نماینده مردم ساوه و زرندیه گفت: خلق حماسه سیاسی در گرو تبیین اندیشه‌های تابناک امام خمینی (ره) است.

شهلا میرگلوبیات در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه مرکزی در آستانه فرا رسیدن ارتحال امام خمینی (ره) افزود: تبیین اندیشه‌ها و افکار امام خمینی (ره) از طریق ابزارهای گوناگون تبلیغی و اطلاع رسانی در جامعه به ویژه در میان نسل جوان آینده روشنی را برای انقلاب اسلامی ترسیم می کند.

وی اضافه کرد: تفکر امام(ره) عزیز بر مبنای قرآن و آموزه‌های دینی بود و همین تفکر موجب شد تا معادلات جهان تغییر کند و حکومتی شکل بگیرد که سرآغاز حرکت‌های ضد استکباری در سطح جهان شود.

وی ادامه داد: در سایه همین تفکر بود که استکبار جهانی نتوانست در مقابل پیام رهایی‌بخش امام راحل که مبتنی بر تعالیم دین مبین اسلام بود، مقاومت کند و امروز شاهد گسترش موجی از بیداری اسلامی در دنیای اسلام هستیم که توسط امام بنیانگذاری شد.

وی تسلیم‌ناپذیری، دشمن‌شناسی و درک شرایط و موقعیت جهان اسلام را از شاخصه های امام برشمرد که توانست حرکت آزادیخواهانه و استقلال بخشی را رقم بزند که سرآغاز نهضت‌ها و حرکت‌های بین المللی شد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه تصریح کرد: بزرگداشت سالگرد ارتحال امام راحل که یکی از بزرگترین اجتماعات دنیای اسلام در جوار مرقد مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی برای اعلام وفاداری به آرمان های آن بزرگوار و مقام معظم رهبری است فضای کشور را

برای خلق حماسه سیاسی فراهم می‌کند.

وی اضافه کرد: پشتیبانی قاطع از ولایت مطلقه فقیه و خلق حماسه سیاسی با حضوری پرشور در انتخابات که مظهر حماسه سیاسی است و نیز تحقق حماسه اقتصادی تاکید بر تداوم حرکت امام عزیز و تجدید میثاق با آرمان های آن حضرت است.

وی خاطر نشان کرد: مردم با بصیرت و انقلابی ایران اسلامی با لبیک به منویات مقام معظم رهبری همچون همیشه در تمامی عرصه‌های سیاسی به ویژه در پای صندوق‌های رای حضور یافته و حماسه سیاسی و انقلابی خود را خلق می‌کنند و نشان خواهند داد که هنوز هم بر آرمان‌های امام و خون شهدا پایبند هستند.

میرگلوبیات خاطرنشان کرد: تبعیت از رهنمودهای مقام عظمای ولایت زمینه لازم را برای حضور گسترده مردم در انتخابات 24 خردادماه فراهم می کند.

منبع: ایسنا

حماسه سازان 92

طبقه بندی: اندیشه سیاسی امام،  ما حماسه سازان 92،  اندیشه اقتصادی امام،  امام خمینی (ره) و حماسه،  باید ها و نباید های امسال، 
برچسب ها: امام خمینی (ره)، حماسه، سیاسی، اقتصادی، خلق حماسه در گفتار امام،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 13 شهریور 1392 توسط وحید
تمامی حقوق مطالب برای حماســـه ســــــازان 92 محفوظ می باشد