تبلیغات
حماســـه ســــــازان 92 - خلق حماسه سیاسی در گرو تبیین اندیشه‌های تابناک امام(ره) است

 
نماینده مردم ساوه و زرندیه گفت: خلق حماسه سیاسی در گروه تبیین اندیشه های تابناک امام خمینی (ره) است.شهلا میرگلوبیات در آستانه فرا رسیدن ارتحال امام خمینی (ره) در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران اراک افزود: تبیین اندیشه‌ها و افكار امام خمینی (ره) از طریق ابزارهای گوناگون تبلیغی و اطلاع رسانی در جامعه به ویژه در میان نسل جوان آینده روشنی را برای انقلاب اسلامی ترسیم می کند.

وی گفت: تفکر امام عزیز بر مبنای قرآن و آموزه های دینی بود و همین تفکر موجب شد تا معادلات جهان تغییر کند و حکومتی شکل بگیرد که سرآغاز حرکت های ضد استکباری در سطح جهان شود.

وی افزود : در سایه همین تفکر بود که استکبار جهانی نتوانست در مقابل پیام رهایی‌بخش امام راحل که مبتنی بر تعالیم دین مبین اسلام بود، مقاومت کند و امروز شاهد گسترش موجی از بیداری اسلامی در دنیای اسلام هستیم که توسط امامبنیانگذاری شد.

وی تسلیم‌ناپذیری، دشمن‌شناسی و درک شرایط و موقعیت جهان اسلام را از شاخصه های امام برشمرد که توانست حرکت آزادیخواهانه و استقلال بخشی را رقم بزند که سرآغاز نهضت‌ها و حرکت‌های بین المللی شد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه گفت : بزرگداشت سالگرد ارتحال امام راحل که یکی از بزرگترین اجتماعات دنیای اسلام در جوار مرقد مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی برای اعلام وفاداری به آرمان های آن بزرگوار و مقام معظم رهبری است فضای کشور را برای خلق حماسه سیاسی فراهم می کند.


طبقه بندی: اخبار،  اندیشه سیاسی امام،  اندیشه اقتصادی امام،  امام خمینی (ره) و حماسه، 
برچسب ها: امام خمینی، حماسه،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 19 شهریور 1392 توسط وحید
تمامی حقوق مطالب برای حماســـه ســــــازان 92 محفوظ می باشد